• Erasmus+

        • Malaga 2026

        • W dniach 9.02.2026 - 13.02.2026 nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 12 w Lesznie uczestniczyli w kursie Języka Angielskiego w ramach programu Erasmus+ w Hiszpanii.

          Nauczyciele doskonalili umiejętności językowe i  wymieniali się doświadczeniami dydaktycznymi z innymi uczestnikami kursu z Polski, Francji oraz Niemiec.

          Poza godzinami ćwiczeń i konwersacji, był czas na podróże, zwiedzanie zabytków oraz muzeów.

          Erasmus+ to niepowtarzalna okazja do zawierania międzynarodowych znajomości, które w przyszłości zaowocują współpracą uczniów naszej szkoły  z koleżankami i kolegami zza granicy.

          Dofinansowane ze środków UE. Wyrażone poglądy i opinie są jedynie opiniami autora lub autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinie Unii Europejskiej lub Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji. Unia Europejska ani Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji nie ponoszą za nie odpowiedzialności.